Praktycznie BHP – Podcasty

iPomocni.pl | Razem zbudujemy więcej / Praktycznie BHP – Podcasty

Praktycznie BHP - Podcasty

Podcasty są częścią kampanii “Bezpieczeństwo czy szaleństwo”

Jeśli jesteś pracodawcą dobrze trafiłeś.

Spróbujemy w przystępny sposób porozmawiać o bezpieczeństwie i higienie pracy w Twojej Firmie.  

A może jest temat, który Cię szczególnie interesuje i chciałbyś, żebyśmy go omówili w kolejnym podcaście? Napisz do nas na adres biuro@ipomocni.pl 

Miłego odbioru życzy Fundacja ipomocni.pl 😊

Gospodarz podcastów: Angelika Broniewska 

Reżyseria: Krzysztof Galos 

Muzyka: Jakub Byczek

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania podcastów ! 

Lista podcastów:

01. Odszkodowanie za wypadek przy pracy z ZUS

Odszkodowanie za wypadek przy pracy – kiedy ZUS może odmówić wypłaty odszkodowania i nie uznać wypadku za wypadek przy pracy.  Opowie nam o tym nasz gość pani Aleksandra Spychała, Główny Specjalista ds. BHP. Do wysłuchania podcastu zaprasza Fundacja ipomocni.pl oraz Partner tego odcinka:  

Krawczyk –  wypożyczalnia sprzętu budowlanego. 

02. Dokumentacja BHP

Dokumentacja BHP – jakiej potrzebujesz dokumentacji opowie nasz gość pani Angelika Jazowska, Audytor systemów zorganizowanych, Specjalista d/s BHP, Specjalista ds. ochrony środowiska, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Krakowie.
Zaprasza Fundacja ipomocni.pl. oraz Partner tego odcinka Blucar – wypożyczalnia samochodów.

03. Praca zdalna – Bezpieczeństwo i ergonomia pracy w domu

Praca zdalna – bezpieczeństwo i ergonomia pracy w domu. Gościem tego podcastu jest pan Paweł Furlaga wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Krakowie, specjalista ds. BHP i inspektor ochrony przeciwpożarowej opowie nam w tym podcaście jak przygotować miejsce pracy pracownika oddelegowanego do pracy zdalnej.

04. ISO 45001 w Polskich organizacjach

ISO 45001 – O nowej normie zarządzania bezpieczeństwem w firmach opowie dzisiaj pani Angelika Jazowska, Audytor systemów zorganizowanych Specjalista d/s BHP , Specjalista d/s ochrony środowiska, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Krakowie. Zaprasza Fundacja ipomocni.pl oraz Partner tego podcastu Blucar – wypożyczalnia samochodów.

05. Bezpośredni nadzór nad pracownikami wykonującymi prace niebezpieczne

Gościem tego podcastu jest główny specjalista do spraw BHP pan Michał Król, a temat rozmowy to Bezpośredni nadzór nad pracownikami wykonującymi prace niebezpieczne. Do wysłuchania podcastu zaprasza Fundacja ipomocni.pl oraz Partner tego odcinka: Krawczyk – wypożyczalnia sprzętu budowlanego.

06. Ręczne prace transportowe

Gościem dzisiejszego podcastu jest Pan Paweł Furlaga, wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Krakowie i starszy inspektor ds. BHP. Poruszony temat dotyczy praktycznie wszystkich pracodawców, wykonujemy ręczne prace transportowe w sklepie, w rolnictwie, w magazynie, w zakładzie produkcyjnym, w restauracji, a nawet w biurze. Zapraszam!

07. Roboty ziemne – bezpieczeństwo wykonania

Naszym gościem jest dzisiaj p. Dawid Makuła, Specjalista ds. BHP od 10 lat związany z budownictwem. Kierownik działu BHP na jednym z projektów budownictwa infrastrukturalnego w okolicach Krakowa. Partnerem podcastu jest Krawczyk – Wypożyczalnia sprzętu budowlanego.

08. BHP w wojsku

Czasy są niespokojne, nie wiemy kiedy przyjdzie nam walczyć o wolność. Więc warto wiedzieć, że wówczas bezwzględnie na pierwszym miejscu należy stawiać bezpieczeństwo. Dobry żołnierz, to żywy żołnierz. Gościem dzisiejszego podcastu jest pan Sławomir Zelent, główny specjalista ds. BHP, a zarazem były żołnierz z prawie 20 letnim doświadczeniem.

Patronite:

Jeśli podoba Ci się to, co robimy, zostań naszym Patronem i wspieraj nas regularnie:

https://patronite.pl/Fundacjaipomocnipl

Więcej o nas: