Blog

Ruszamy z pomocą

Ruszamy z pomocą!

Fundacja ipomocni.pl wystartowała! Jesteśmy przygotowani do realizacji wszystkich naszych celów i stawiania sobie nowych wyzwań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspólna idea i pomoc naszego fundatora isprzet.pl – sklepu internetowego, oferującego profesjonalne urządzenia oraz narzędzia dla domu i przemysłu. Pomimo tego, że dopiero stawiamy nasze pierwsze kroki, to już przygotowujemy się do realizacji szczytnych zbiórek pieniędzy i wspierania potrzebujących w wielu grupach zawodowych.

Naszą główną misją jest niezbędne wsparcie przedsiębiorstw w kategoriach bezpieczeństwa i higieny pracy, minimalizacji przyczyn i skutków wypadków przy pracy oraz troska o potrzeby osób poszkodowanych w wypadkach.

Wszystkie nasze działania, możliwe są dzięki wsparciu naszych fundatorów oraz osób zaangażowanych w zbiórkę pieniędzy. Liczymy na każdy gest bezinteresownej pomocy – nawet ten najmniejszy. Wspólnymi siłami możemy dotrzeć do tysięcy osób, dla których zmaganie się z codziennościami, wymaga ogromnego wysiłku i zaangażowania. Budujmy naszą społeczność, nieśmy potrzebne wsparcie i działajmy wspólnie, ponieważ razem zbudujemy więcej!